Hangzhou Union Przemysłowe Sprzęt Gazowniczy, Ltd.

Wysokiej jakości niskie ciśnienie separacji powietrza

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd.

Im Online Czat teraz
Chiny Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
The quality and service are good, delivery time is punctual every time.

—— Russian Seles

My customer is very satisfied with your sample, now we place an order with you.

—— Russian Porova

Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd. Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd. Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd. Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : UIG
Ilość pracowników : 100~150
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%
Hangzhou Union Przemysłowe urządzenia gazowe, Ltd. Czy przedsiębiorstwo technologiczne specjalizuje się w R & D, projektowania i produkcji różnych separatorów powietrza i urządzeń do aplikacji kriogenicznych. Nasza firma zawsze nalega na wykorzystanie technologii jako mobilności, podkreślając technikę i innowacyjność produktów, współpracując z wieloma instytutami naukowymi i badawczymi, szkołami akademickimi, które są w tej samej branży z nami. W oparciu o zaawansowaną koncepcję projektowania i ścisłą procedurę zarządzania oraz znakomitą technikę produkcji i entuzjastyczną obsługę serwisową. Rozszerzone jest zdecydowane przyjęcie nowych procesów, nowej technologii, badań i rozwoju oraz zdolności produkcyjnych firmy, a rozwój jest ukierunkowany na różnorodność oszczędności energii i perfekcję produktów.

Produkty firmy obejmują gałęzie metalurgii, przemysłu petrochemicznego, elektroniki, maszyn, materiałów budowlanych, medycyny, nowych materiałów, które zostały dobrze przyjęte na terenie całego kraju, a także dostarczane do wielu krajów azjatyckich i afrykańskich (Rosja, Kazachstan, Tadżykistan , Indie, Bangladesz, Tajlandia, Filipiny, Korea Północna, Mongolia, Gwinea Równikowa, Botswana, Zambia, Angola, Tanzania) . Głównymi produktami są: średnie i małe wielkości rośliny azotu tlenowego, ciekłe tlenowe i ciekłe rośliny azotowe, instalacje do utleniania tlenu i azotu, generatory azotu o wysokiej czystości, urządzenia do adsorpcji ciśnieniowej sita molekularnego i rośliny tlenu (azotu) PSA (VPSA).

Oprócz zapewnienia wysokiej jakości produktów, nasza firma zajmuje się doradztwem technicznym, projektowaniem inżynieryjnym, instalacją sprzętu, szkoleniami technicznymi i innymi usługami oraz realizacją projektu pod klucz. Z poważaniem powitać Państwa kontakt i odwiedzić firmę.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Union Industrial Gas-Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. wenda yu

Tel: 86-13588380536

Faks: 86-0571-58991068

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas